Pastoors



Nicolaus van Herpen 1459-1460, plaatsvervanger Jonathan de Palude

Nicolaus Schiltken (Scilken(s)) 1470-1510

Gerardus Boeyen 1516-1523, plaatsvervanger Joh. lddieVis(s)cher

Johannes in t Sant (Infantis, De Inchy) 1530, plaatsvervanger Gerardus Vos

Romoldus Roeffs 1536-1566

Theodorus Walteri 1566, deservitor Lambertus Walteri

Herman Potbacker 1590

Embertus Emberti 1594

Philippus von Hoff (Bannhoff?) 16111616

Anselmus Janssen 16201628

uit Erp
Henricus Jacobs Loeffs 16291670

uit Appeltern
Joannes van Emmerick 16701697

Bernardus Derixsen 1699c.1712

Judocus Joannes Conincx 17121745

uit Oss
Arnoldus Cuppen 1745c.1790

uit Venray
Cornelius Dominicus Vosch van Avesaet 17901818

uit Ravenstein
Antonius Henricus Pulsers 18181870

uit Uden
Jhr. Fr. Wilh. Joseph Maria van Sasse van IJsselt 18701890

uit Boxmeer
Arnoldus van Grinsven 18901895

Cornelius P. van Schendel 18951902

Antonius J. Verhoeven 19021932

Antonius van Hout 19321957

Albertus A.J. Bertens 19571963

Martinus A.J. Langerwerf 19631965

Joseph Michelberger 19651985

J.C.J. v.d. Meijden 19852003

J.C.M. Janssen 20032006

J.A.J. Meijer cssr 2006-2011

A.T.J.M.R. Aarden 2011-nu